Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Düşünceleriniz.

5 posters
YazarMesaj
Ivan Claville
Zehirli Mum Sahibi
Zehirli Mum Sahibi
Ivan Claville

Mücadele Tarafı : Gözleri.
Belirgin Özellikleri : Boxerıyla koridorlarda dolaşır.

Düşünceleriniz. Empty
MesajKonu: Düşünceleriniz.   Düşünceleriniz. EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 3:05 am

Evet, hoş geldiniz. Bu dönem başkanlar olarak boş durmayalım. Bütün binaların bulunacağı ortak bir kurgu oluşturalım. Yönetimin düşündüğü birkaç kurguyu belirteyim, sizlerde düşüncelerinizi en kısa sürede paylaşırsınız. ^^
Cadılar Bayramı ya da Noel için Büyük Salon’da rol oyunu yapılabilir. Katılan öğrenciler binalarına puan kazandıracak tabi.
Bir de okulun yaratıklar tarafından saldırıya uğraması var. Aynı şekilde puanlı.
Catherine Talbot
Catherine's Sahibesi
Catherine's Sahibesi
Catherine Talbot

Mücadele Tarafı : Aydınlık
RP Sevgilisi : Kızımız aşık oldu!
Belirgin Özellikleri : Özgüven ve otokontrol sahibi

Düşünceleriniz. Empty
MesajKonu: Geri: Düşünceleriniz.   Düşünceleriniz. EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 10:03 am

Cadılar Bayramı kostümlü falan olursa çok hoş olur bence. Kostüm yarışması bile olabilir hatta.
Austen Pierre Louvard
Esrar Dairesi Çalışanı
Esrar Dairesi Çalışanı
Austen Pierre Louvard

Mücadele Tarafı : Kendimle mücadele ediyorum
RP Sevgilisi : Bekarlık sultanlıktır devrine aynen devam.
Belirgin Özellikleri : Küreleriniz bende. Nihaaa!

Düşünceleriniz. Empty
MesajKonu: Geri: Düşünceleriniz.   Düşünceleriniz. EmptyPaz Eyl. 12, 2010 3:08 am

Kostüm! Hee çok klasik olur. En iyi çift , öpücük sandalı vb. xD Maskeli olmasın ama! Thomas'ın maskeli resmi yok. Olsa tamam derdim xD
Flandre Scarlet
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Flandre Scarlet

Mücadele Tarafı : Kendince
Belirgin Özellikleri : Melankolik duruş, alev kızılı saçlar, sürekli düşünceli bakışları.

Düşünceleriniz. Empty
MesajKonu: Geri: Düşünceleriniz.   Düşünceleriniz. EmptyPaz Eyl. 12, 2010 8:46 am

Maskeli Balo, Noel Balosu gibi kurgular klasikleşmiş ama oldukça hoş, küçük kurgular bence. Yapılabilir, çok da eğlenceli olur, ama sadece birer balo olacaklarsa, tüm okulu katacağımız bir kurgu için yetersiz olacağı kanaatindeyim. Eğlencelik minik kurgular olabilirler ancak, heyecan yaratmazlar, puan dışında insan çekmezler oyuna.

Okulun saldırıya uğraması için bir şey diyemeyeceğim, duruma göre değişebilir. Daha önce tüm okulun katıldığı kurgular yapıldı mı bilmiyorum, şu anda sitenin tümünü, büyücü dünyasını kaplayan genel bir kurgu var mı onu da bilmiyorum. Eğer var ise, onunla bağlantılı birşeyler yapmamız gerekiyor. Yok ise, sıfırdan yazabileceğimizi düşünüyorum, tabii adminlerimiz ve profesörlerimiz izin verirse.

Benim aklımda birşeyler var ama anlatabileceğim kadar net değiller şu anda. Biraz düşünüp geliştirmem gerekiyor açıkçası. Biraz D&D tarzı, zarlı oynanacak, sonunun ne olduğu bilinmeyecek türden bir şeyler düşünüyorum, en azından daha heyecanlı olur. Ama dediğim gibi, biraz netleştireyim, bir iki güne fikri yazarım buraya, hepberaber geliştiririz.
https://imperio-rpg.yetkin-forum.com/kunye-f20/flandre-scarlet-t1
Jane L. Realgar
Seherbaz
Seherbaz
Jane L. Realgar

Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Belirgin Özellikleri : Özgür ruhlu, hemen herkesle iyi anlaşan, sevimli ama bi o kadar dertli

Düşünceleriniz. Empty
MesajKonu: Geri: Düşünceleriniz.   Düşünceleriniz. EmptyPaz Eyl. 12, 2010 9:48 am

Benim aklımda fikir olsa söylerdim ama ne bileyim toplu kurgular çok zor ya. *-* Ne bileyim binalar arası yarışmalar filan mı olacak ? Parti mi ? Maskeli partide herkes birbirini mi öper bilemiyorum. O yüzden ben sadece ortama uyacak kalifiye eleman olacağım sanırım, üzgünüm... *-*
https://imperio-rpg.yetkin-forum.com/karakter-kartlar-f20/j-a-n-e
Flandre Scarlet
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Flandre Scarlet

Mücadele Tarafı : Kendince
Belirgin Özellikleri : Melankolik duruş, alev kızılı saçlar, sürekli düşünceli bakışları.

Düşünceleriniz. Empty
MesajKonu: Geri: Düşünceleriniz.   Düşünceleriniz. EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 1:30 am

Benim aklımdan geçen şey daha bir aksiyondu. Dediğim gibi bir masaüstü oyunu tarzındaydı. İlgi çekeceğini düşündüm açıkçası ama siz ne düşünürsünüz bilmiyorum, siz topluluğu benden daha iyi tanıyorsunuz ^^
https://imperio-rpg.yetkin-forum.com/kunye-f20/flandre-scarlet-t1
Austen Pierre Louvard
Esrar Dairesi Çalışanı
Esrar Dairesi Çalışanı
Austen Pierre Louvard

Düşünceleriniz. Empty
MesajKonu: Geri: Düşünceleriniz.   Düşünceleriniz. EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 2:48 am

Okula saldırmasınlar ya! Şey olsun. Iıı iç savaş gibi birşey olsun. Gry-Sly olacak. Huff ve Raw'da bi bina seçsin. Eşit olarak savaşalım. Sonra gider bi grup arkadaş profesörleri etkisiz hale getirir falan. Sonra bizde ölümüne savaşırız. Ya da ölüm fazla mı abartı. Ama şey olur! Belki içimizde ölmek isteyen var. Ya da ölmek isteyen yeni karakter açar onu öldürürüz. Sonrada cenaze töreni yaparız. ^^
Jane L. Realgar
Seherbaz
Seherbaz
Jane L. Realgar

Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Belirgin Özellikleri : Özgür ruhlu, hemen herkesle iyi anlaşan, sevimli ama bi o kadar dertli

Düşünceleriniz. Empty
MesajKonu: Geri: Düşünceleriniz.   Düşünceleriniz. EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 3:27 am

Sen daha Jane'i dövemiyorsun Austen. Hem nötr elemanlar için zor olur. 23 Nisan tarzı bi şey olsa aslında. Yönetim iki üç günlüğüne öğrenciler elinde filan Razz
Sustum, gidiyorum.
https://imperio-rpg.yetkin-forum.com/karakter-kartlar-f20/j-a-n-e
Austen Pierre Louvard
Esrar Dairesi Çalışanı
Esrar Dairesi Çalışanı
Austen Pierre Louvard

Düşünceleriniz. Empty
MesajKonu: Geri: Düşünceleriniz.   Düşünceleriniz. EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 5:01 am

Kes! İstesem döverim Razz Ama istemiyorum xD
Hem ben gry olurum savaşırsak!

Ee yönetim bizim elimizde olsa ne olacak? Aklıma bişi gelmiyor. Herkes herşeyi yapabiliyor zaten. Tabii tek bir duvarı bile yıkmaya kızan birini yönetimden almak çok hoş olur!! Sanki okul başımıza yıkılacak!!! Sakin...

Okulu yakalım xD

Düşünceleriniz.
1 sayfadaki 1 sayfası