Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BAN????@@@@@@@

+2
Gina Dobrev
Silent K Control
6 posters
YazarMesaj
Silent K Control

BAN????@@@@@@@ Empty
MesajKonu: BAN????@@@@@@@   BAN????@@@@@@@ EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 12:51 pm

Evet bu gün ben Silent Key Control (Silent K. Control) yani tanıdığınız şekliyle Chrisrtopher Black.
Arkadaşım Felix Vandenesse ve ben dün gece admin tarafından banlandık ama neden...
Sadece onunla ve onun arkadaşlarıyla boynumuz bükük halde konuşmadığımız onların bizden istediği şekilde konuşmadığımız için.

Şu an ban sebebimiz olarak rp ile alakaları yok yazıyor. Bu bizim için düpe düz hakarettir.

Şu an 15 yaşımdayım ilk Rp oyunumu 9 yaşında oynamıştım şu an OKITECH ticaret şirketinin sahibi doruk abi ile oynamıştık doruk abi o zamanlar üniversiteye yeni girmişti.

Gereksiz ayrıntılarla sıkmayayım sizi. Sadece rp tecrübemin 6 yıl önceye dayandığını anlatmaya çalıştım. Bu ban sebebinin benim için neden hakaret olduğunu anlatmaya çalıştım.

Beni banlayan admine sesleniyorum artık. Küfür ayıplanacak bir şey değildir. Halk dilidir direnişin dilidir. Sizin bana ve Recep'e saydırdığınız gizli hakaretlerden sonra hakkımdır. Eğer biz rp ile alakamız olmadığı için banlandıysak kendinize de ban atmalısınız. Çünkü rp hakkında sizden çok şey biliyorum. Geçen seneden beri D&D oyunlarında DM'lik yapıyorum.

Bu siteye siteniz fevkalade olduğu için değil bir arkadaşımın ricasıyla eğlenmek ve yaz tatilimin kalan kısmını geçirmek için geldim.

Ve bu hesabı sırf sizi rahatsız etmek için değil sadece bunları yazmak için ve bana yapılan hakareti düzeltmeniz için açtım. Bu hesap ta banlanınca yani bir hesap açmayacağım. Sizi tehdit etmiyoruz Recep ve Ben hacker'lığa merak salmış kişileriz ama sitenizle uğraşmak istemiyoruz.

Şimdi bayan admin ve saz arkadaşları benden büyük olduğunuz için Ramazan ayının da gerekçesiyle sizlerden dün kullandığım ifadelerde (!) kendi adıma özür diliyorum.

Lütfen en kısa zamanda banımızı çözün yada en azından ban sebebimizi değiştirin.

Saygılar...

Mehmet E. ÇELİK. (Silent K. Control]

Sürç-i lisan ettiysek affola...

Bundan sonraki hayatınızda esenlikler dilerim....

Ben mektubu yazdım umarım çok kişi okur sonra ister yırt ister karala...!!!

NOT: Yorum yapıp bize hakaret edebilirsiniz. Bu size kalmış. Ama bizi destekleyerek adminlerin size karşı tavır takınmasını sağlamanıza gerek yok.
Gina Dobrev

Gina Dobrev

Mücadele Tarafı : Orta

BAN????@@@@@@@ Empty
MesajKonu: Geri: BAN????@@@@@@@   BAN????@@@@@@@ EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 2:35 pm

Katılıyorum.
Lizzie Bennet
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf
Lizzie Bennet

Mücadele Tarafı : Tarafsız
RP Sevgilisi : İyi kurgu için bir Slytherin arıyor =)
Belirgin Özellikleri : Sakin, içine kapalı, adil, arabulucu

BAN????@@@@@@@ Empty
MesajKonu: Geri: BAN????@@@@@@@   BAN????@@@@@@@ EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 2:37 pm

Ben de katılıyorum, o konuşmaları ben de gördüm ve şikayetimi yöneticilerden birine yapmıştım zaten.
Akain Riena

Akain Riena

Mücadele Tarafı : Yok
Belirgin Özellikleri : Akıllı ve Maceracı

BAN????@@@@@@@ Empty
MesajKonu: Geri: BAN????@@@@@@@   BAN????@@@@@@@ EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 2:38 pm

Doğru diyorlar ne diyim. Bende Katılıyorum. Sonuçta bende gördüm sizin konuşmalarınızı... Millete oyun konuşmayınız dedikten sonra Rp ile bir kere bile konuştuğunuzu görmedim. Benle laf dalaşına girmeniz dışında tabii ki... Nedenini sormadınız bile... Sonra da belden aşağıya bir güzel söz söylediniz. He dalga geçmeniz ve laubalı takılmanız dışında bende bana olan davranışın aynısını size yaptım. Pişman mıyım hayır. Kişiliğiniz benim böyle davranmamı ön görüyordu bende öyle davrandım. Bence birazda sizin hareketlerinizi düzeltmeniz gerekiyor.
Nicholas T. Carter
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Nicholas T. Carter

Mücadele Tarafı : Aydınlık

BAN????@@@@@@@ Empty
MesajKonu: Geri: BAN????@@@@@@@   BAN????@@@@@@@ EmptySalı Ağus. 17, 2010 7:56 am

Akain Riena demiş ki:
Doğru diyorlar ne diyim. Bende Katılıyorum. Sonuçta bende gördüm sizin konuşmalarınızı... Millete oyun konuşmayınız dedikten sonra Rp ile bir kere bile konuştuğunuzu görmedim. Benle laf dalaşına girmeniz dışında tabii ki... Nedenini sormadınız bile... Sonra da belden aşağıya bir güzel söz söylediniz. He dalga geçmeniz ve laubalı takılmanız dışında bende bana olan davranışın aynısını size yaptım. Pişman mıyım hayır. Kişiliğiniz benim böyle davranmamı ön görüyordu bende öyle davrandım. Bence birazda sizin hareketlerinizi düzeltmeniz gerekiyor.

O değil de ben bu adamdan nefret ediyorum. Helena olarak bir keresinde kurgusuna katılmak istemediğim günden beri ben ne desem beğenmiyor ukalalık yapıyor. Bana kurgu yapamadığımı falan da söyledi. Nedir bu yahu. Lizzie bana gelip anlattı bu Cansu Merve İpek konuşmasını falan. Cansu'cum ben pek anlamadım aslında küfür nerede geçti ki *-* Yuh denildiği için Recep baya atar yaptı, sonra bir güzel dalga geçtiniz ama sonra olay oldu ki banladınız sanırsam. Aman neyse.
Maion
Şehrin Efendisi
Şehrin Efendisi

Mücadele Tarafı : Halkı

BAN????@@@@@@@ Empty
MesajKonu: Geri: BAN????@@@@@@@   BAN????@@@@@@@ EmptySalı Ağus. 17, 2010 10:46 am

O ban olayı sırasında efeyle de konuşuyordum zaten, en sonunda bana karşı küfre varan laflar edip, şahsıma hakaret mi ediyosun? dediğimde evet cevabını aldığım anda, Efe'ye de onaylatıp banı yolladım. RP konusuna gelirsek, FRP ile RPG farkını anlamayan, edebi ve kurgusal hiçbi yanı olmayan 10 satır RP yazıp kendini padişah sanan bir kişiye RPyle alakan yok demeyi kendime görev edinecek kadar kendimden eminim. Benden iyi RP bildiğini iddia edişi de komik çünkü laflarına göre 9 yaşından beri RP yazıyor bu da genel geçer bi yalandır, bilgisayarda pokemon oynamak RP yaptığını göstermez bir kişinin bla bla. Bu yanıt konuyu açan mala ulaşmayacak malesef ama olsun. Tayfasının da lafına bakacak kadar çocuk değilim, peh.

Öyle işte, büyütecek bir şey yok, bir avuç internetle, bilgisayarla alakası olmayan çocuk işte (Benim de 15-16 yaşında arkadaşlarım var ama olgunluk bilir kişiler hepsi sağolsunlar.). Hack olayını takmayın, assembly dilini duymamış hack dili diye bişi var sanan veletlerden kimseye zeval gelmez, size bilgisayar mühendisliği phd'si yapan biri olarak onay verebilirim. Hiçbi ezik warez de 15lik veledin lafına bakıp genel bir forum database'i yıkmaya kalkışmaz.
https://imperio-rpg.yetkin-forum.com/kunye-f20/maion-master-of-th
Nicholas T. Carter
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Nicholas T. Carter

Mücadele Tarafı : Aydınlık

BAN????@@@@@@@ Empty
MesajKonu: Geri: BAN????@@@@@@@   BAN????@@@@@@@ EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 7:48 am

Christopher Black küfür de etmemiş, senin sorunu da kabul etmemiş. Sanırım başkası ile karıştırmışsın onu. Yani bana öyle anlattı az önce. *-*

BAN????@@@@@@@
1 sayfadaki 1 sayfası